تی نیوز/رئیس پلیس تهران بزرگ در واکنش به قتل وحید مرادی در زندان و رجزخوانی های دیگر اوباش طرفدار او در فضای مجازی برای قاتلانش اظهار کرد: به تمام افراد و اراذل و اوباشی که گردن کشی می کنند، هشدار می دهم که پلیس با تمام اقتدار با آنها برخورد خواهد کرد.
قتلی در زندان رجایی شهر اتفاق افتاده و مردی که گفته می شد از اراذل و اوباش تهران است کشته شده. اتفاق در ابتدا فقط یک خبر از اخبار گروه حوادث رسانه هاست، اما آرام آرام، فعالیت دوستان مقتول که وحید مرادی نام دارد، در فضای مجازی چهره ای دیگر به داستان می بخشد.
به گزارش اعتماد، دوستان مقتول معتقدند که او را نوچه های یکی از اراذل و اوباش تهران کشته اند و حالا انتقام در راه است. ویدیوهایی در اینستاگرام داغ می شود پر از تهدید و قصه پردازی و شایعه . اهالی توییتر ابتدا از یکدیگر درباره «وحید مرادی» می پرسند و می خواهند بدانند جریان چیست. اما از یک جایی به بعد حجم ویدیوها، حرف ها و شایعه ها آنقدر بالا می رود که دیگر داستان وحید مرادی ناآشنا نیست و بحث و تحلیل ها درباره این شرور معروف پایتخت، قتلی که انجام داد و حادثه ای که منجر به مرگش شد، آغاز می شود.
هشتگ «وحید_مرادی» صبح روز جمعه در توییتر فارسی شلوغ شده و آنچه می خوانید منتخبی از توییت های این هشتگ است:«وحید مرادی باید تو کشتی و بوکس کلی پیشرفت می کرد، اما شرایط اون رو به اینجا رسوند»، «تو این فایل صوتی که داره دست به دست می شه از هر ١٠ کلمه مرحوم، ٢٥ کلمه حرف رکیک و زشته. اون وقت موسیقی ملایم باران عشق طور گذاشتن زیرصدا»، به این نتیجه رسیدم که دنیاهای موازی حتما وجود دارند، ما خبر نداریم»، «توی اینستاگرام از وحید مرادی و محسناتش و می گن و سوگواری می کنن. ترسناکه.گروهی هم با افتخار به خودشون لقب شرور دادن و حالا هم مدام دارن همدیگه رو تهدید می کنن و انتقام وحید مرادی رو می خوان بگیرن»، «چرا برای این آدم هشتگ ساخته شده؟دستاوردش چی بوده؟ کتک زدن ضعیفا و آدم کشی»، «شرارتی ...


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar