تسنیم/ مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: مسابقات بین‌المللی پاراگلایدر سیلوانا ثبت جهانی می‌شود تا بتوان در سال‌های آتی ورزشکاران بسیاری را میزبانی کرد.
عبدالله چمن گلی عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به برگزاری مسابقات بین‌المللی پاراگلایدار در سیلوانا اظهار داشت: خبرنگاران در همه حال یار و یاور ورزش استان آذربایجان غربی هستند و از هیئت انجمن‌های ورزشی نهایت قدردانی را داریم و تلاش‌هایی که در راستای برگزاری این مسابقات انجام شده بسیار جای قدردانی دارند.
وی خاطرنشان کرد: شهر سیلوانا به عنوان شهر پاراگلایدر کشور شناخته می‌شود و هماهنگی‌های انجام شده توسط شهرداری و شورای شهر سیلوانا برگزاری این برنامه را بسیار سهل کرده است.
مدیرکل اداره ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: اقدامات اولیه و هماهنگی‌های لازم برای اسکان ورزشکاران خارجی صورت گرفته و با هیچ مشکلی روبرو نیستیم.
وی خاطرنشان کرد: جوایز 26 میلیون تومانی که در نظر گرفته شده برای ایجاد انگیزه در ورزشکاران قابل توجه است و به دنبال آن هستیم که مسابقات را به صورت جهانی ثبت کنیم و به رسمیت آن را به همگان معرفی کنیم تا بتوانیم در سال‌های آتی ورزشکاران بسیاری را برای مسابقات جذب کنیم و در این راستا برای شناساندن آذربایجان غربی نیز تلاش می‌کنیم.
چمن گلی تأکید کرد: مشکلات تیک آف ورزشکاران برای مادام‌العمر برطرف شده و هیچ مشکلی در راستای برگزاری مشکلات وجود ندارد.
وی یادآور شد: شهردار منطقه باید به گونه‌ای اقدامات را پیش ببرد که سال‌های آتی بتوان استقبال از مسابقات را افزایش داد با این حال که امسال نتوانستیم اقدامات را به خوبی پیش ببریم ولی کمک می‌کنیم تا مسابقات به صورت آبرومندانه‌ای برگزار شود.
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی نیز در این نشست اظهار داشت: پیگیر تملک زمین مربوط به پاراگلایدر در سیلوانا هستیم و در مراحل نهایی به سر می‌برد و تا چندین ماه آینده به تملک اداره کل ورزش و جوانان استان درمی‌آید.
کیومرث پور ایراندوست تصریح کرد: قهرمانان به نام جهانی در این مسابقات حضور دارند از این رو بهترین نفرات تیم ملی کشور خودمان نیز در این مسابقات حضور دارند.
وی خاطرنشان کرد: سایت پاراگلایدر سیلوانا یکی از چهار سایت معتبر دنیا می‌تواند باشد و این موضوع در میان متخصصان این رشته دلایل خاص خود را دارد.
شهردار سیلوانا نیز در این نشست اظهار داشت: چهارمین جشنواره بین‌المللی پاراگلایدر است که در سیلوانا برگزار می‌‌شود.
جبار علیزاده یادآور شد: تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم و توسعه پایدار منطقه و توسعه انسانی نهایت کمک را به پیشرفت منطقه می‌کند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar