ایرنا/ مسوول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بوکان گفت: تصادف زنجیره ای در جاده بوکان ـ سقز موجب کشته شدن سه نفر و مجروح شدن پنج نفر دیگر شد.
ظاهر فیضه افزود: این سانحه رانندگی امروز /یکشنبه/ در کیلومتر 10 جاده بوکان ـ سقز بین 2 دستگاه خودرو سواری پراید و یک دستگاه وانت مزدا اتفاق افتاد.
وی بیان کرد: در این حادثه سه نفر از پنج نفر سرنشین خودرو پراید در دم جان خود را از دست دادند و 2 نفر از آنان نیز مجروح هستند و وضعیت جسمانی وخیمی دارند.
فیضه افزود: در این تصادف تعدادی از سرنشینان داخل خودروهای تصادفی گیر کردند و نیاز به تیم امداد و نجات داشتند که بلافاصله یک تیم از آتش نشانان و آمبولانس سازمان به محل اعزام شدند.
مسوول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بوکان گفت: پس از برخورد پراید و وانت مزدا، یک دستگاه خودرو پراید نیز از پشت با آنها برخورد کرده و از جاده منحرف شده است.
وی بیان کرد: سه نفر دیگر از مجروحان در داخل خودرو سواری پراید و مزدا وانت بودند که با 2 دستگاه آمبولانس فوریت های پزشکی 115 بوکان به بیمارستان شهید قلی پور این شهرستان منتقل شدند و اکنون تحت مداوا هستند.
فیضه اضافه کرد: علت اصلی وقوع این حادثه توسط پلیس راه در دست بررسی است.
جاده بوکان به سقز 35 کیلومتر طول دارد و سالانه عده زیادی در این محور کشته می شوند.
از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 17 نفر در محور های مواصلاتی بوکان جان خود را از دست داده اند.
شهرستان بوکان در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد و بدون پلیس راه است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar