ایرنا/ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: برای جلوگیری از افزایش قیمت ها و کاهش التهاب بازار، کالاهای اساسی با قیمت تنظیم بازار عرضه می شود و در این راستا توزیع برنج در فروشگاه های زنجیره ای معتبر سراسر استان آغاز شد.
حمیدرضا متین روز دوشنبه اظهار داشت: این برنج ها در 6 نوع مختلف و با قیمت هرکیلوگرم 39 هزار ریال تا 52 هزار ریال در بسته بندی های پنج و 10 کیلویی عرضه می شود.
وی اضافه کرد: فروشگاه های زنجیره ای به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه کرده و براساس سابقه، برای دریافت حواله برنج و توزیع بین مصرف کنندگان اقدام کنند.
متین از آمادگی لازم برای ورود محموله های های مرغ منجمد به بازارخبرداد و گفت: به محض افزایش قیمت، گوشت مرغ منجمد برای رفاه شهروندان توزیع می شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه هرگونه افزایش قیمت توسط بازرسان این سازمان رصد و ارزیابی می شود، افزود: پیرو تاکید استاندار همدان، نظارت بر بازار شدت گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: نظارت بر اصناف و کسبه به صورت 24 ساعته و در 2 شیفت کاری با همکاری و همراهی تعزیرات حکومتی انجام می شود.
متین گفت: علاوه بر قیمت کالاهای اصلی برنج، گوشت و روغن، اقلام مصرفی دیگری همچون لوازم خانگی، لاستیک و قطعات یدکی نیز به شدت کنترل می شود.
دبیر کارگروه تنظیم بازار خاطرنشان کرد: بازار میوه و تره بار نیز از دید بازرسان مغفول نمی ماند و قیمت ورود میوه و تره بار به میادین و قیمت خرید و فروش مقایسه و به موارد تخلف رسیدگی می شود.
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت همدان اظهار داشت: با اقدامات در حال اجرا برخی التهابات بازار به زودی فروکش می کند و امیدواریم بازرگانان و کسبه با همراهی خود جو آرامی را ایجاد کنند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar