فارس/ رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان از تشکیل جلسه مجمع نمایندگان استان در شهرستان نطنز با محوریت مشکلات استان و این شهرستان خبر داد.
حجت الاسلام سیدناصرموسوی لارگانی عصر امروز و پس از پایان جلسه مجمع نمایندگان استان که در شهرستان نطنز برگزار شده بود، اظهارکرد: در دوره دهم مجلس شاهد انسجام بیشتر نمایندگان در برگزاری جلسات مجمع بوده‌ایم که مهم‌ترین مباحث پیرامون خدمت رسانی مطلوب‌تر به مردم در جهت رفع دغدغه‌های آنان برگزار می‌شود.
وی افزود: امروز شاهد برگزاری چنین جلسه‌ای در شهرستان نطنز بودیم که امید است به تسریع روند حل مشکلات مردم این شهرستان کمک شایسته‌ای کند.
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان ادامه داد: این جلسه امروز با گزارش مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان شروع شد و سپس موضوعات مربوط به حوزه درمان و آموزش مورد بحث قرار گرفت؛ همچنین دغدغه‌های نمایندگان محترم استان اصفهان و به ویژه موضوعات خاص شهرستان نطنز توسط نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی مطرح شد که تصمیمات خوبی در این موضوع مورد بحث و مورد توجه قرار گرفت.
وی مطرح کرد: آب آشامیدنی، مشکلات راه ارتباطی بین شهرهای شهرستان و منتهی به نطنز و هم چنین مباحث بهداشت و درمان این شهرستان و بخش‌های آن از مهم‌ترین موضوعات مطرح شده در جلسه امروز بود.
موسوی لارگانی تصریح کرد: در مجموع جلسه‌ای که تا عصر امروز به طول انجامید و تنی چند از مسؤولان شهرستانی و استانی نیز حضور داشتند، جلسه بسیار خوبی بود که دغدغه‌های مردم شهرستان نطنز و درکل استان اصفهان در حضور استاندار مطرح شد که از مزیت‌های خوب این جلسه بود؛ البته استاندار اصفهان قول مساعد داد که در جهت رفع مشکلات گام‌های مؤثری بردارد.
وی پایان عنوان کرد: به توفیق الهی نتایج مؤثر این جلسه مهم استانی در اولین فرصت در اختیار مردم قرار خواهد گرفت که تمامی اقشار از نتایج آن به خوبی اطلاع کافی را کسب کنند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar