باشگاه خبرنگاران/ نوزاد عجول دختر در دستان تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ شیراز چشم به جهان گشود.
سرپرست روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس گفت: صبح امروز (دوشنه ۱۸ تیرماه) با تماسی تلفنی مبنی بر شروع درد زایمان خانم بارداری در چهار راه ریشمک با مرکز اورژانس، بلافاصله نیرو‌های اورژانس ۱۱۵ پایگاه ٢١٧٤ شهری به محل اعزام شدند.
حسن همتی افزود: تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی اورژانس در محل حاضر و پس از اقدامات درمانی مناسب، وی را به داخل آمبولانس منتقل کردند و با تشدید درد زایمان حین مسیر، اقدامات درمانی و حمایتی برای مادر باردار انجام داده شد و نوزاد دختر در آمبولانس متولد شد.
وی ادامه داد: تمامی خدمات مربوط به زایمان و مراقبت از نوزاد و مادر در داخل آمبولانس انجام گرفت و مادر و نوزاد به صورت کاملاً هوشیار در کمال صحت و سلامت تحویل زایشگاه داده شد.
مدیر روابط عمومی اورژانس فارس اظهار داشت: این زایمان موفق توسط آقای محسن حسین پور و فاطمه عارفیو از نیرو‌های اورژانس ۱۱۵ انجام گرفت.
قابل ذکر است انتشار چنین اخبار خوشایندی نشان دهنده دانش و دقت بالا، مسئولیت پذیری و سرعت بالای مرکز اورژانس ۱۱۵ است که موجب اعتماد عمومی به این مرکز می‌شود و کارنامه قابل قبولی برای پرسنل زحمت کش این نهاد حیاتی است.
گفتنی است با تلاش تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ از ابتدای امسال تاکنون ۱۶ مورد زایمان موفق در آمبولانس‌های اورژانس ۱۱۵ فارس صورت گرفته است.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar