ایرنا/ معاون اداره کل هواشناسی استان از افزایش 2 تا 3 درجه ای دمای هوا در مناطق مختلف استان طی 24 ساعت آینده خبر داد و گفت: با این افزایش دما 12 شهر استان 40 درجه و بیشتر را تجربه می کنند.
علی محمد زوراوند روز دوشنبه اظهار داشت: دمای هوای امروز شهر کرمانشاه در گرمترین ساعت به 40 و امشب در خنک ترین حالت به 18 درجه بالای صفر خواهد رسید.
وی ادامه داد: با این افزایش دما، ساکنان مرکز استان برای فردا (سه شنبه) دمای 42 درجه را تجربه می کنند ولی در دمای شبانه تغییری حاصل نمی شود.
زوراوند افزود: گرمترین نقطه امروز استان سومار با 45 و قصرشیرین با 44 درجه بالای صفر هستند، ضمن اینکه امشب سنقروکلیایی با 15 و کنگاور و حمیل با 16 درجه بالای صفر خنک ترین نقاط استان خواهند بود.
معاون هواشناسی کرمانشاه یادآوری کرد: برای فردا دمای شهرهای کرمانشاه ، ازگله، جوانرود، حمیل، سرارود، سنقروکلیایی، سومار، قصرشیرین، کنگاور، گیلانغرب، هرسین و کوزران به 40 درجه و بیشتر خواهد رسید.
وی تصریح کرد: گرمترین شهر استان برای فردا (سه شنبه) سومار با دمای 47 درجه و قصرشیرین با دمای 46 درجه بالای صفر خواهند بود.
زوراوند یادآوری کرد: انتظار می رود دمای هوای روزانه در مناطق مختلف استان برای روز یکشنبه یک درجه کاهش یابد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar