ورزش 3/ کاپیتان فصل گذشته سپاهان یک قدم تا عقد قرارداد با استقلال فاصله دارد.
مدیران باشگاه استقلال برای اینکه صدای اعتراض هواداران خود را آرام کنند خیلی زود دنبال جانشین امید ابراهیمی رفته اند و با علی کریمی برای عقد قرارداد به توافق هم رسیده اند تا خیلی زود در پست هافبک دفاعی بازیکن مورد نیاز خود را جذب کنند.
علی کریمی که به دلیل مصدومیت جام جهانی را از دست داده بود، با نظر مثبت شفر مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفته و تنها یک قدم تا عقد قرارداد با این باشگاه فاصله دارد.
شاید علی کریمی مصدوم نمی شد او جای امید ابراهیمی در بازی اول برابر مراکش به میدان می رفت اما مصدومیت این بازیکن بزرگترین شانس را به ابراهیمی داد تا این بازیکن با درخشش در جام جهانی بتواند شانس حضور در فوتبال قطر را تجربه کند.
در مورد علی کریمی گفته می شود مصدوم است اما این بازیکن قبل از اینکه مذاکرات خود را با استقلال نهایی کند تست پزشکی داده است و مشکلی برای عقد قرارداد نخواهد داشت.
کریمی در نقل و انتقالات از تراکتورسازی هم پیشنهاد داشت و حتی برای این بازیکن بلیت سفر به ترکیه هم تهیه شده بود اما این بازیکن به این کشور سفر نکرد و دوستان نزدیکش هم می گویند مقصد بعدی اش استقلال است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar