آخرین خبر/ امام جمعه آمل در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به جایگاه ائمه جمعه در جامعه گفت: روحانیت و تریبون نماز جمعه جهت رفع مشکل مردم با تمام قوا در خدمت هست و باید باشد.
مرتضوی با تاکید بر حفظ وحدت در شهرستان خاطر نشان کرد : اجتماع بزرگ هفتم محرم شهرستان آمل در ۲۷ شهریور ماه برگزار میشود و متعلق به کل مردم آمل و طوایف این شهرستان می باشد و از امروز ستادی تشکیل و جهت برپایی این مراسم آماده دریافت نظرات و پیشنهادهاست.
وی با بیان اینکه مسئله حجاب در شهرستان آمل باید جدی پیگیری شود و به این اوضاع سروسامان داده شود ، گفت : مانور بدحجابی و بی حجابی در سطح خیابان ممنوع است و بنده با این موضوع برخورد جدی میکنم.
امام جمعه آمل با اشاره به اینکه مسئولین باید با تمام وجود در خدمت مردم باشند گفت : الکی شعار ندهیم و با دروغ به مردم وعده و وعید ندهیم ، مردم میوه و تره بار نیستند که خوب و بد را برای خودمان جدا کنیم.
استاد حوزه علمیه با اشاره به اینکه به مردم وعده دروغ ندهیم ، گفت : چه کاری ما کردیم که در این شهر دچار بعضی از آقایان شدیم که وعدهای دروغ به مردم میدهند و انسان را به فکر فرو می برند .
وی در پایان خاطر نشان کرد : ایران میتواند با همدلی و همفکری در قله بلند افتخارآفرینی باشد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar