خبر فوری/ 2 کیف قاپ حرفه ای در زمان فرار با خودروی تاکسی تصادف کردند و مسیر فرارشان بسته شد.
سرهنگ مرادی رئیس کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان گفت: روز شنبه هفته جاری بود که در تماسی با مرکز پیام پلیس ، ماموران گشت کلانتری در جریان یک تصادف در بلوار کوهک قرار گرفتند و سریعا به محل اعلامی اعزام شدند.
وی افزود: در محل مشخص شد یک موتور سیکلت و یک تاکسی تصادف کرده اند. راننده تاکسی زمانی که در برابر مامور کلانتری قرار گرفت گفت: من مسیر خودم را می رفتم که این موتور سیکلت با سرعتی غیر متعارف جلوی راه من پیچید و در نتیجه با خودروام تصادف کرد.
این مقام انتظامی ادامه داد: براساس مشاهدات مرد موتورسوار مجروح شده بود اما ماجرا وقتی جالب شد که براساس اعلام مرکز پیام کلانتری، ماموران در جریان کیف قاپی از زن جوانی در میدان المپیک قرار گرفتند که مشخصات ظاهری موتورسیکلت سارقان با موتور تصادفی همخوانی داشت.
سرهنگ مرادی ادامه داد : عوامل عملیات کلانتری پس از اطلاع از این موضوع جهت بررسی تخصصی به محل تصادف اعزام شدند و پس از مشاهده موتور و راننده موتور سوار ، به سارق بودن مصدوم مظنون شدند و پس از تماس با مالباخته از وی خواستند جهت شناسایی سارق در محل حاضر گردد که با توجه به نزدیک بودن محل وقوع سرقت با تصادف ، مالباخته حضور یافت و سارق را شناخت.
سرهنگ مرادی درمورد اظهارات شاکی گفت: زن جوان مدعی شد در میدان المپیک قصد سوار شدن به تاکسی را داشته که 2 جوان موتور سوار کیفم را قاپیدم و از محل متواری شد.
وی افزود: براساس گفته های راننده تاکسی ، ترک نشین موتور پس از تصادف به صورت هراسان سریعا سوار خودرویی شد و از محل متواری گردید.
با مشخص شدن این موضوع سریعا پلیس، متهم دوم را نیز شناسایی کرد و به مخفیگاه متهم اعزام شد که با حضور ماموران عملیات کلانتری در محل ، مبلغ ادعایی خانم شاکی به همراه گوشی اش کشف و پس از این متهم که در مخفیگاه حضور داشت توسط ماموران کلانتری بازداشت شد.
گفتنی است که از محل، گوشی دیگری نیز کشف گردید که در تماس با صاحب آن مشخص شد صاحب آن خانم ۲۴ ساله ای است که که با همین شیوه مشابه و در میدان پونک مورد سرقت قرار گرفته است.
بنا به این گزارش، با تکمیل تحقیقات در کلانتری، متهمان برای ادامه سیر پرونده به پایگاه دوم آگاهی تهران بزرگ تحویل داده شدند.