ایران آنلاین/ سارق مسلح در جریان سرقت گاوصندوق، رئیس کارگاه تولید لبنیات را با شلیک گلوله به قتل رساند اما با تلاش کارآگاهان دایره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی دستگیر شد.ِ
ساعت 4و30 دقیقه بامداد پانزدهم تیر به‌دنبال شلیک مرگبار سارق نقابدار در یک کارگاه تولیدی در نظرآباد البرز تیم ویژه‌ای از کارآگاهان در محل جنایت حضور یافتند و با جسد مرد جوانی روبه‌رو شدند.
خیلی زود جسد فرهاد 42ساله با دستور بازپرس کشیک قتل به پزشکی قانونی منتقل شد.
کارآگاهان در نخستین تحقیقات جنایی از طریق بررسی دوربین‌های مداربسته دریافتند ضارب نقابدار هنگامی که رئیس کارگاه برای پوشیدن لباس کار وارد دفترش شد او را با شلیک گلوله کشته و پا به فرار گذاشته است. در نخستین بررسی‌ها کارآگاهان به سراغ کارگران تولیدی رفتند و در تحقیق از آنها دریافتند برادر یکی از کارگران که فردی سابقه دار و متخلف است بتازگی رفت و آمد زیادی به کارگاه داشته است. بدین ترتیب سرنخ مهمی به دست آمد.
با وجود آنکه چهره سارق مسلح با نقاب پوشیده شده بود اما خیلی زود با توجه به سرنخ‌هایی که کارآگاهان از طریق بانک اطلاعاتی خود به‌دست آوردند توانستند قاتل فراری را شناسایی کرده و با ردیابی‌های گسترده سرانجام او را بعد از 48 ساعت در شهرستان گرمسار دستگیر کنند.
این متهم پس از دستگیری به اتهامش اعتراف کرد و گفت با انگیزه سرقت محتویات گاوصندوق نیمه شب وارد اتاق رئیس شدم اما در حالی که پول‌ها را برداشته بودم ناگهان رئیس شرکت وارد اتاق شد و من ناچار به کشتنش شدم. هم‌اکنون متهم برای تحقیقات بیشتر و تکمیل پرونده در اختیار پلیس آگاهی استان البرز قرار دارد.