آخرین خبر/ فرمانده انتظامی لارستان از توقیف یک دستگاه اتوبوس و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 50 میلیون ریال در آن شهرستان خبر داد.
به گزارش شیرازه، سرهنگ "حسین دیندارلو" اظهارداشت: در راستای مبارزه شبانه روزی با کالای قاچاق و در پی اطلاع واصله مبنی بر عبور یک دستگاه اتوبوس حامل کالای قاچاق در محور مواصلاتی، بلافاصله ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی به محل اعزام شدند .
وی افزود: ماموران پس از متوقف کردن خودرو، در بازرسی از آن تعداد یک هزار و 401 ثوپ پوشاک، 4 دستگاه اسکوتر شارژی و 76 عدد انواع اسباب بازی قاچاق و فاقد هرگونه مدارک قانونی کشف کردند.
این مقام انتظامی ارزش محموله کشف شده را یک میلیارد و 50 میلیون ریال دانست و تصریح کرد: در این خصوص یک نفر قاچاقچی کالا دستگیر و به همراه کالای مکشوفه برای سیر مراحل قانونی در اختیار اداره مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی قرار گرفت.
سرهنگ دیندارلو در پایان، ضمن تاکید بر همکاری و تعامل شهروندان با پلیس، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیر مجاز و قاچاق توسط افراد سودجو، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar