فارس/مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: ۱۱پروژه نیمه تمام در زنجان با زیربنای ۴۱ هزار و ۲۸۰ متر مربع به صورت فعال و غیر فعال وجود دارد.
کلیم‌الله وثوقی اظهار کرد: ۱۱ پروژه با زیربنای ۴۱ هزار و ۲۸۰ متر مربع در مدیریت فنی و اجرایی در استان زنجان به صورت نیمه تمام باقی مانده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اینکه از مجموع پروژه‌های ذکر شده هفت پروژه با زیربنای ۱۲ هزار و ۲۶۰ متر مربع فعال است؛ افزود: چهار پروژه با زیر بنای ۲۹ هزار و ۲۰ مترمربع نیز به صورت غیر فعال باقی مانده است.
وی با اشاره به اینکه پروژه مطالعه، بازسازی و نوسازی ساختمان تخریبی ثبت احوال زنجان با ۲ هزار و ۵۵۰ مترمربع به صورت فعال است؛ عنوان کرد: مطالعه و احداث ساختمان پزشکی قانونی استان زنجان نیز با زیر بنای یک هزار و ۶۱۰ متر مربع در دست اقدام است.
وثوقی با بیان اینکه احداث اداره کل مالیات بر ارزش افزوده استان زنجان با زیر بنای ۳ هزار و ۹۹۰ مترمربع دیگر پروژه فعال در استان زنجان است؛ بیان کرد: مطالعه و احداث کتابخانه درجه 2 قیدار نیز با ۸۵۰ مترمربع در دست اقدام است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به فعال بودن پروژه مطالعه و احداث مجتمع فرهنگی و هنری شهر زرین‌آباد با ۹۱۵ متر مربع زیر بنا عنوان کرد: احداث کتابخانه عمومی آب‌بر نیز با ۸۹۵ مترمربع زیربنا فعال است.
وی با اشاره به اینکه احداث ساختمان فرمانداری ماهنشان جزو تعهد سفر در دست اقدام است، اضافه کرد: این پروژه یک هزار و ۴۵۰ مترمربع زیربنا دارد.
وثوقی در ادامه با بیان اینکه مطالعه و احداث کتابخانه مرکزی زنجان با ۱۸ هزار و ۵۵۰ متر مربع زیربنا جزو پروژه‌های غیرفعال است؛ بیان کرد: مطالعه و احداث هنرستان موسیقی زنجان نیز با ۳ هزار و ۵۹۰ مترمربع زیربنا هم جزو پروژه‌های غیرفعال است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اینکه مطالعه و احداث هنرستان هنرهای تجسمی دختران زنجان با ۵ هزار و ۵۰ متر مربع دیگر پروژه غیرفعال در استان زنجان است؛ افزود: احداث ساختمان فرمانداری سلطانیه نیز با یک هزار و ۸۳۰ مترمربع زیربنا دیگر پروژه غیرفعال در استان زنجان است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar