باشگاه خبرنگاران/فرمانده نیروی انتظامی سیستان وبلوچستان: ۱۴ نفر از اعضای یک شبکه شرارت در شمال استان شناسایی و دستگیر شدند.
سردار محمد قنبری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پلیس از ده روز قبل اقدامات اطلاعاتی خود علیه یک شبکه شرارت در شمال استان آغاز کرد و ۱۴ نفر از اعضای این شبکه ساعت ۵ صبح امروز دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: سرقت مسلحانه، گروگانگیری و همکاری با ضد انقلاب و افراد معاند از جمله سوابق آن‌ها است.
وی ادامه داد: این یک شبکه شرارت کشوری بود و تحت نظارت مسئول باند اقدامات را در شمال استان انجام می‌دادند به طوریکه در ده سال اخیر ما همچین شبکه حرفه‌ای و سازمان یافته نداشته ایم.
قنبری گفت: اعضای این باند صبح امروز طی عملیات‌های هماهنگ و منسجم در شهر‌های هیرمند، قائن، مشهد، زابل و یزد دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان گفت: تحقیقات در خصوص اقدامات و شرارت‌های این شبکه در حال انجام است اما تا کنون ساخت نارنجک دست ساز، طراحی برای سرقت احشام، خرده فروشی مواد مخدر، هواداری از داعش و سرقت از طلافروشی توسط، این باند ثابت شده است.
وی ادامه داد:یکی از اقدامات دیگر این شبکه سرقت احشام روستاییان منطقه سیستان بود و در آخرین سرقت ۱۰۰عدد از احشام یک روستایی را به سرقت برده و صاحب احشام را نیز با تهدید و ارعاب مورد آزار و اذیت قرار دادند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar