خانه ملت/ عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس نسبت به انتشار زودهنگام کلید سوالات کنکور از سوی یک گروه آموزشی کنکوری انتقاد کرد و این امر را "معنادار" و "شک‌برانگیز" خواند.
روح الله بابایی صالح در واکنش به انتشار زودهنگام کلید سوالات کنکور از سوی یک گروه آموزشی، گفت: اینکه این گروه آموزشی کلید سوالات کنکور را زودتر از سازمان سنجش در سایت خود قرار داده شک برانگیز بوده و جای سوال دارد.
نماینده مردم بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی افزود: به طور قطع رابطه معناداری میان سازمان سنجش، آموزش و پرورش و این گروه آموزشی وجود داشته است.
این نماینده مجلس با انتقاد از اینکه موسسات آموزشی بیشتر به فکر منافع مالی هستند تا افزایش معلومات دانش آموزان، تصریح کرد: انتشار کلید سوالات کنکور از سوی گروه آموزشی پیش از سازمان سنجش جای سوال دارد و باید شفاف سازی شود که چگونه کلید سوالات در اختیار آنها قرار گرفته است.
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، افزود: به نظر می‌رسد مسئول برگزاری آزمون کنکور این گروه آموزشی باشد تا سازمان سنجش؛ در این رابطه آموزش و پرورش و سازمان سنجش باید پاسخگو باشند و اطلاع‌رسانی کنند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar