مهر/ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از انعقاد قرارداد همکاری با خوابگاه‌ها برای استفاده از آنها به عنوان همراه‌سرا خبر داد و گفت: فقط ۲ بیمارستان کرمانشاه همراه سرا دارد.
دکتر بهمن روشنی در مورد وضعیت همراه سراهای بیمارستانهای کرمانشاه اظهار داشت: در حال حاضر یک همراه سرا در بیمارستان محمد کرمانشاهی داریم که توسط یک خیر حدود ۶۰۰ متر در ۴ طبقه ساخته شده که ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ۳۰ درصد نازک کاری باقی مانده که تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
وی افزود: یک همراه سرا دیگر توسط خیرین در بیمارستان امام رضا در ضلع جنوبی آن حدود ۵۰۰ متر در دست اقدام و در حال طی مراحل عقد قرارداد است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه عنوان کرد: در بیمارستان آیت الله طالقانی نیز در محوطه داخلی حیاط دو اتاق به همراهان اختصاص یافته اگرچه ساختمان آن خیلی مناسب نیست اما فضایی برای سکونت و دارای امکاناتی نظیر سرویس بهداشتی و تلویزیون دارد و ظرفیت هرکدام ده نفر است.
وی تصریح کرد: سایر مراکز شهرستان فعلا همراه سرا ندارند البته برخی مراکز برای در اختیار قرار دادن همراه سرا با برخی خوابگاه ها قرارداد بستند که درصورت نیاز به آنان مراجعه شود.
دکتر روشنی با بیان اینکه دانشگاه بودجه ای برای ساختن همراه سرا در اختیار ما قرار نداد خاطر نشان کرد: در بیمارستان طالقانی برای تکمیل همراه سرا اعتباری برای ساخت وجود ندارد اما درصدد هستیم همان اتاق ها را برای ساماندهی و بهبود وضعیت در دستور کار قرار دهیم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar