تسنیم/ رئیس اتحادیه اتصالات ساختمانی کرمانشاه گفت: ۴۰ واحد از سنگ‌فروشان و شیشه‌بران استان کرمانشاه در زلزله سال گذشته متحمل خسارت شدند.
فتاح رسولی اظهار داشت: حدود 40 واحد از سنگ‌فروشان و شیشه‌بران کرمانشاه در زلزله سال گذشته متحمل خساراتی شده‌اند و اسناد و مدارک کافی برای آن وجود دارد اما نه‌تنها تسهیلاتی به آن‌ها تخصیص داده نشده بلکه هیچ توجهی به آن‌ها نمی‌شود.
وی با اشاره به اینکه با وجود ساخت و ساز در مناطق زلزله‌زده به دلیل باندبازی از تولیدات استان استفاده نشده و هیچ تأثیری بر بازار صنف مصالح فروشی‌ها نداشته است عنوان کرد: چنانچه از تولیدات داخل استان یا نماینده کارخانه‌های دیگر در داخل استان در بازسازی مناطق زلزله‌زده استفاده می‌شد به طور قطع مصالح با تخفیف بیشتری عرضه می‌شد.
رسولی گفت: رسولی با اشاره به اینکه قطعی برنامه‌ریزی شده برق مشکلاتی را برای این اصناف ایجاد کرده است اظهار کرد: با توجه به اینکه کرکره بسیاری از واحد‌های صنفی برقی است گاهی باید برای وصل ‌‌برق و شروع فعالیت یا بستن مغازه منتظر شد و گاهی مشتری نیز معطل می‌شود.
وی با اشاره به اینکه قیمت مصالح ساختمانی در برخی موارد تا دو برابر افزایش یافته است بیان کرد: افزایش نرخ ارز بر افزایش قیمت مصالح ساختمانی نیز مؤثر بوده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar