باشگاه خبرنگاران/رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان رومشکان از حضور متخلفان شکار غیرمجاز گراز وحشی در این شهرستان خبر داد و گفت: متخلفان قبل از هرگونه شکار غیرمجاز دستگیر شدند.
محمد احمدی،رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان رومشکان گفت: باتوجه به گزارش‌های گشت و کنترل مبنی بر ورود گروهی از شکارچیان غیرمجاز گراز وحشی به یکی از مناطق زیستگاهی شهرستان رومشکان، بلافاصله یگان حفاظت محیط‌زیست این اداره به‌محل موردنظر اعزام شد.
وی با بیان اینکه پس از دو ساعت کمین، متخلفان به‌محض مشاهده نیروهای یگان حفاظت محیط‌زیست این شهرستان از محل متواری شدند، افزود: باتوجه به صعب‌العبور بودن منطقه و تاریکی هوا یگان حفاظت شهرستان رومشکان متخلفان قبل از هرگونه شکار غیرمجاز گراز وحشی دستگیر شدند.
رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان رومشکان با تأکید بر اینکه این اداره به‎صورت شبانه‌روزی به گشت و کنترل برای جلوگیری از هرگونه تخلفات شکار و صید اقدام می‌کند، عنوان کرد: مردم شهرستان رومشکان در صورت مشاهده هرگونه صید غیرمجاز و یا تخلف زیست‌محیطی به اداره حفاظت محیط‌زیست این شهرستان اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar