آخرین خبر/ به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، "‌فخرالسادت خامسی هامانه" در نشست هماهنگی استقبال از کاروان دو استقامت و ورزشکاران جاده ولایت که با حضور "مسعود شریعتی" مدیرکل ورزش و جوانان استان و جمعی از نمایندگان ادارات و فرمانداری های استان در سالن شهید موحدین استانداری برگزار شد، با تاکید بر اهمیت استقبال باشکوه از این کاروان، ‌بیان کرد: درآمیختگی ورزش در کنار ارزش ها می تواند آن را ماندگارتر و تاثیر آن را عمیق تر کند و دهه کرامت و مسیر جاده ولایت خود فرصتی مغتنم برای ایجاد این ارتباط است.
وی افزود: استفاده از ظرفیت های مردمی و سازمان های مردم نهاد در مراسم های استقبال از دوندگان کاروان جاده ولایت یک فضای فرهنگی و تبلیغی را ایجاد می کند ، باعث گسترش این ظرفیت عظیم خواهد شد و مردم نیز نشان داده اند در اینگونه برنامه ها به صورت مستقل و خودجوش مراسم های باشکوه و بی نظیری برپا می کنند.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استاندار‌ی خاطرنشان کرد: ترویج معنویت و عشق به ولایت از نتایج همایش دو استقامت جاده ولایت است که دستگاه های استان باید با همکاری و تعامل به خوبی از دوندگان استقبال و از این فضای ایجاد شده برای گسترش معنویت فرهنگ ولایت مداری در جامعه تلاش کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این نشست گفت: از ولادت حضرت معصومه (س) تا ولادت حضرت امام رضا (ع) به عنوان دهه کرامت نامگذاری شده که فرصتی مناسب است تا شخصیت واقعی و تأثیرگذار حضرت امام رضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه (س) برای همگان و به ویژه نسل جوان بیان شود.
"‌مسعود شریعتی" ‌ادامه داد: این کاروان حرکت خود را از مرز شلمچه و با حضور بیش از 20 دونده آغاز می کند و تا مشهد مقدس ادامه می دهد و این افتخار برای استان یزد نیز وجود دارد که میزبان این عاشقان رضوی باشد.
شریعتی افزود: دوندگان جاده ولایت از ۲۳ تیرماه وارد استان یزد می شوند و در ابتدا مورد استقبال مردم شهرستان ابرکوه قرار خواهند گرفت که امیدواریم مسئولان و مردم شهرستان های ابرکوه، تفت، یزد، بافق و بهاباد که در این مسیر قرار دارند، با برنامه های گسترده و باشکوه خود از این دوندگان استقبال کنند.
گفتنی است در این نشست مواردی جهت هماهنگی بیشتر دستگاه ها و برنامه های در نظر گرفته شده برای استقبال از دوندگان جاده ولایت مطرح و به تصویب رسید.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar