صاحب نیوز/ نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان گفت: دشمن با شایعه و تحریم اقتصادی و اتهام و تهدیدها سعی دارد تا مردم را از یکدیگر جدا کند و تفرقه بیاندازد، لذا برای جلوگیری از شکست نباید به شایعات گوش داد.
آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد شامگاه دوشنبه در مراسم سالگرد دفن سه شهید گمنام در شهر مهاباد اردستان در کنار مرقد شهدای گمنام اظهار کرد: در زمان بنی امیه امامان ما در فشار بودند و جمعی از آنان را به شهادت رساندند و کسی که به قله معرفت الهی رسیده باشد از هیچ چیز نمی ترسد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: خط ما مسلمانان در واقع خط پیامبر و خط خدا است که همان صراط مستقیمی است که باید داشته باشیم.
وی افزود: برگزاری جلسه و یادواره برای شهدا چه گمنام و غیر گمنام عظمت دارد، به قدری شهدا والامقام هستند که رهبر انقلاب می گوید من دست بسیجیان و رزمندگان را می بوسم.
آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه شهدا از همه چیز دل کندند تا ما خدایی زندگی کنیم نه اینکه دیگران پولدار شوند، تصریح کرد: در ادامه راه شهدا پرچم اسلام را به کوری چشم دشمنان در سر تا سر جهان به اهتزاز در خواهیم آورد.
امام جمعه اصفهان خاطرنشان کرد: شرط به اهتزاز در آوردن پرچم اسلام این است که پای خون شهدا بایستیم و مقابل دشمن ایستادگی و مقاومت نشان دهیم.
وی با بیان اینکه اگر شکستی در تاریخ بوده از سوی مترفین بوده که هیچگاه با دین موافق نبودند و در طول تاریخ همیشه مخالف دین بودند، گفت: همیشه تعداد زورگویان کم بوده و مترفین و صاحبان زور و زر کم هستند.
آیت الله طباطبایی نژاد یادآوری کرد: شکست رهبران دینی به خاطر فریب مردم است، لذا پایه اساسی شکست ها توده خود مردم هستند و نمونه آن در تاریخ زیاد وجود دارد همچون کسانی که با مسلم بیعت کردند و بعد از ابن زیاد فریب خوردند.
امام جمعه اصفهان تصریح کرد: مردم در شکست و رونق دادن دین نقش دارند و انقلابی که شکل گرفته آمده تا بشر را رشد دهد و زیر سلطه کافر نباشیم.
وی تاکید کرد: اگر با دولت و حکومت باشیم آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و خدا سلطه کافر را بر مسلمان قرار نداده، لذا رابطه با آمریکا امکان پذیر نیست.
آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به فضای مجازی و تحرکات دشمنان اسلام افزود: دشمن با شایعه و تحریم اقتصادی و اتهام و تهدیدها سعی دارد تا مردم را از یکدیگر جدا کند و تفرقه بیاندازد، لذا برای جلوگیری از شکست نباید به شایعات گوش داد.