باشگاه خبرنگاران/ جودکی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: یک قاچاقچی موبایل به اتهام نگهداری وعرضه تعداد 232 دستگاه انواع گوشی تلفن همراه خارجی و به دلیل عدم مطابقت کالای موضوع پرونده با حواله های تقدیمی از سوی متهم ،علاوه بر ضبط کالا به نفع دولت به پرداخت جزای نقدی به مبلغ یک میلیارد و 112 میلیون 750 هزار ریال در حق صندوق دولت محکوم شد.
وی هم چنین به کشف ۴۵۰۰۰ کارتن سیگار خارجی اشاره کرد و گفت: یک قاچاقچی به اتهام قاچاق ۴۵۰۰۰ کارتن به پرداخت ۷۱ میلیارد و ۱۰ میلیون ریال و به پرداخت همین مبلغ معادل ۷۱ میلیارد و ۱۰ میلیون ریال جزای نقدی و به عنوان بهای مال از دست رفته در حق صندوق دولت محکوم شد.
جودکی گفت:مدیریت مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیروی انتظامی شهرستان کنگاور نیز محموله ۱۶۶۴۳۲ عددی مواد محترقه در این شهرستان کشف کردند.
وی ادامه داد: با کشف این تعداد مواد محترقه پرونده در شعبه اول مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان مورد رسیدگی قرار گرفت و پس از بررسی محتویات پرونده و اینکه این مواد فاقد مصرف بوده و جری تشریفات قانونی مستندا به ماده ۱۸ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز متهم را علاوه بر ضبط کالا‌های مکشوفه به مبلغ ۶۳۵ میلیون و ۳۷۹ هزار و ۸۳۲ ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم می‌نماید.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar