فارس/ علی زنگنه امروز با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با هدف افزایش احساس امنیت در بین شهروندان، اظهار کرد: این طرح با حضور پلیس‌های تخصصی و ستادی در این شهرستان اجرا شد.
وی به توفیقات کسب شده در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی اشاره کرد و گفت: در این راستا 2 نفر از خرده‌فروشان مواد مخدر دستگیر شدند که از آنها مقادیری انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی و دو دستگاه ترازوی توزین مواد مخدر کشف شد.
سرپرست انتظامی شهرستان کبودراهنگ بیان کرد: یک سارق منزل و دو نفر جلبی نیز در راستای اجرای طرح دستگیر و اقلام قابل توجی اقلام ضد فرهنگی کشف شد.
وی با بیان اینکه در اجرای طرح 3 دستگاه کولر گازی قاچاق نیز کشف شد، افزود: ارزش ریالی کولرهای گازی کشف شده، 120 میلیون ریال برآورد شد.
زنگنه تصریح کرد: یک دستگاه خودروی سواری توقیف و دو نفر در کشف کولرهای گازی قاچاق کشف شده دستگیر شدند.
وی ادامه داد: 10 دستگاه موتورسیکلت که به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات موجب سلب آسایش عمومی و مزاحمت شده بودند نیز توقیف و روانه پارکینگ شدند.
سرپرست انتظامی شهرستان کبودراهنگ با بیان اینکه اجرای اینگونه طرح‌ها استمرار خواهد داشت، خاطرنشان کرد: شهروندان هرگونه موارد مشکوک و مظنون را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar