ایرنا/رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه از اعزام دو تیم به نمایندگی از آذربایجان شرقی جهت شرکت در مسابقات سپک تاکرای قهرمانی دختران کشور در زنجان خبرداد.
مهدی نوائی روز سه شنبه در مراسم بدرقه این تیم ها افزود: این دو تیم برای اولین بار و در قالب تیم های عبدی مراغه و کمیته سپک تاکرای هیات انجمن های ورزشی عازم این رقابت ها شدند.
وی ادامه داد: 11 بازیکن زیر 18 سال به همراه مربی و دو سرپرست به نمایندگی از آذربایجان شرقی در این رقابت ها به مصاف حریفان خود خواهند رفت.
وی گفت: اداره ورزش و جوانان حمایت از ورزش های همگانی و قهرمانی در بخش بانوان را راهبرد اصلی خود دانسته و در این راستا تلاش می کند.
رئیس کمیته سپک تاکرای آذربایجان شرقی نیز در این مراسم گفت: تیم های اعزامی از آذربایجان شرقی پس از گذشت کمتر از یک سال از تشکیل آنها اولین حضور در مسابقات کشوری را تجربه خواهند کرد.
غلامرضا عبدی افزود: بازیکنان تیم عبدی مراغه را آیدا امانی، هانیه نجد صداقت، نسا صلاحی، محدثه سلامتی، آذر جمشیدی و شیما ملازاده و بازیکنان تیم کمیته سپک تاکرای انجمن های ورزشی را معصومه روستا، فاطمه احمدیان، زهرا نباتی، حدیث میرزائی و زهرا رستمی تشکیل می دهند.
وی ادامه داد: آیلا نصرتی به عنوان مربی و لیلا صحفی و لیلا عبدی به عنوان سرپرست این تیم ها را در این مسابقات همراهی می کنند.
وی اضافه کرد: مسابقات سپک تاکرای قهرمانی جوانان کشور در بخش دختران از فردا به مدت سه روز و به میزبانی زنجان برگزار می شود.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar