خبرگزاری صدا و سیما/کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: طی روزهای آینده ضمن افزایش دما شاهد افزایش سرعت باد در استان خواهیم بود.
زهرا راستگو بیان کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی­ نشان دهنده تداوم استقرار الگوی تابستانه بر جو استان می ­باشد، بنابراین دمای هوا طی روزهای آینده روند افزایشی خواهد داشت.
وی با اشاره به افزایش سرعت وزش باد شمال­ غربی بر روی دریا و نوار ساحلی استان در برخی ساعات امروز و فردا افزود: طی این مدت دریا به ویژه در قسمتهای شمالی و مرکزی خلیج ­فارس مواج پیش ­بینی می­ شود.
کارشناس هواشناسی استان اضافه کرد: بر این اساس آسمان استان تا فردا صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، مه رقیق و در طول روز وزش باد و گاهی گرد و غبار خواهد بود.
وی ادامه داد: جهت باد نیز غالبا شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت 8 تا 34 کیلومتر در ساعت و در طول روز به­ ویژه در قسمت های شمالی تا مرکزی 14 تا 38 گاهی تا 50 کیلومتر در ساعت پیش­بینی می­شود.
راستگو گفت: ارتفاع موج دریا هم 30 تا 90 سانتیمتر و در طول روز 60 تا 120 سانتیمتر و در سواحل شمالی و مرکزی استان گاهی تا 180 سانتیمتر خواهد بود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar