تسنیم/نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وضعیت ورزشی جنوب کرمان بسیار تاسف‌بار است گفت: متاسفانه در طول سال‌ها سرمایه‌گذاری در این منطقه در حوزه ورزشی نشده است.
یحیی کمالی‌پور صبح امروز و در جریان سفر یکروزه سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان از پروژه‌های ورزشی پنج شهرستان جیرفت، عنبرآباد، کهنوج، قلعه‌گنج و منوجان اظهار داشت: اولین وزیری است که طی 20 سال گذشته به این منطقه سفر کرده است.
وی با بیان اینکه وضعیت ورزشی جنوب کرمان بسیار تاسف‌بار است گفت: متاسفانه این منطقه با وجود همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ورزشکاران این منطقه سالن ورزشی و ورزشگاه ندارد.
کمالی‌پور با اشاره به اینکه این منطقه فقط یک سالن دارد افزود: سرانه ورزشی منطقه بسیار پایین است.
وی تصریح کرد: پیست دوومیدانی حرفه‌ای نیاز اصلی شهر جیرفت است چرا که ورزشکاران بزرگی در این حوزه وجود دارد که می‌توانند در المپیک مدال‌آور باشند.
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این منطقه اسپانسر ورزشی نداریم گفت: متاسفانه حتی اعتباری برای ورزش هم نداریم که برای این منطقه هزینه کنیم.
کمالی‌پور گفت: متاسفانه در طول سال‌ها سرمایه‌گذاری در این منطقه در حوزه ورزشی نشده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar