تسنیم/ رئیس هیئت نجات غریق البرز با هشدار به مردم درباره شنا در فصل گرما در نزدیکی رودخانه و سدهای استان گفت: یک نفر تبعه افغانی سال جاری در استخر ماهدشت غرق شد که علت ماجرا در حال بررسی است.
با بیان اینکه همه نجات غریق‌های استان البرز فعال نیستند، اظهار داشت: دوره‌های آموزشی برای نجات غریق‌های استان البرز در تابستان سال جاری شروع شده است.
رئیس هیئت نجات غریق استان البرز با اشاره به اینکه 65 شرکت کننده در این کلاس‌ها حضور دارند، افزود: 29 نفر از این تعداد نجات غریق در دوره آموزشی رکورد ورودی 200 متر را جابه جا کردند و جزو نفرات برتر این دوره آموزشی شدند.
وی با بیان اینکه نخستین دوره آموزشی نجات غریق بانوان و آقایان در سال جاری نیز در استان البرز برگزار شد، گفت: استان البرز 450 نجات غریق دارای برگ آمادگی دوره آموزشی دارد که باید فدراسیون مجوز رسمی نجات غریق‌ها را صادر کند.
زارع با اشاره به اینکه استان البرز 19 مدرسه آموزش دوره‌های نجات غریق دارد، ادامه داد: افراد زیر 16 سال در این مدارس شرکت می‌کنند و بعد از اتمام دوره‌های آموزشی و اتمام سن 16 سال به فدراسیون برای دریافت مجوز نجات غریق معرفی می‌شوند و دورهای تکمیلی دیگری را نیز طی خواهند کرد.
وی با هشدار به مردم درباره شنا در فصل گرما در نزدیکی رودخانه و سدهای استان البرز, عنوان کرد: یک نفر تبعه افغانی سال جاری در استخر ماهدشت غرق شد که علت ماجرا در حال بررسی است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar