تسنیم/رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای شرکت در طرح نوین مشاغل خانگی ۲ هزار نفر در استان می‌توانند در سامانه ثبت‌نام کنند‌.
وحید خلیلی ظهر امروز در همایش شرح مسئولیت‌های حقوقی و کیفری‌ اظهار داشت: جهاد دانشگاهی امسال طرحی را با عنوان الگوی‌ نوین‌ مشاغل خانگی در 9 استان پایلوت‌ اجرا می‌کند که‌ چهارمحال و بختیاری یکی از این‌ استان‌هاست‌.
وی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات برای افراد شغل ایجاد نمی‌کند، افزود: تجربه نشان داده اعطا‌ وام‌ به متقاضیان ایجاد اشتغال نه‌ تنها سبب ایجاد شغل نمی‌شود‌ بلکه‌ فرد متقاضی بدهکار هم می‌شود‌.
رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: سهمیه استان برای شرکت افراد در طرح نوین‌ مشاغل خانگی 2 هزار نفر اعلام شده‌ که متقاضیان می‌توانند با ورود به سامانه جهاد دانشگاهی در این طرح ثبت نام کنند‌.
خلیلی خاطرنشان‌ کرد: ما باید برای اطلاع‌رسانی‌ و استقبال مردم از این طرح تبلیغات‌ اقنایی داشته باشیم و بعد از ثبت نام افراد آموزش‌ها به صورت رایگان به افراد داده می‌شود و در کنار هر فرد یک‌ تسهیل‌گر قرار می‌گیرد.
وی با بیان اینکه محصولات‌ استان ما را به اسم استانمان‌ نمی‌شناسند، گفت: با ثبت نام در این سامانه علاوه‌بر معرفی محصولات استان بازار فروش برای محصولات هم ایجاد می‌شود چرا که بیش از 20 برند‌ برای خریداری محصولات ارائه شده اعلام آمادگی کردند‌.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar