آخرین خبر/ مدیرکل روابط عمومی آستان مقدس حضرت معصومه (س) گفت: دومین جشنواره کرامت در قم با شعار «با شادی اهل بیت (س) شاد باشیم» برگزار می شود.
حجت الاسلام بهشتی پور در گفت و گوی مطبوعاتی که در آستانه دهه کرامت در تالار حضرت خدیجه صحن جامع فاطمی برگزار شد، اظهار کرد: دومین جشنواره کرامت با شعار «با شادی اهل بیت (س) شاد باشیم» از 20 تیرماه به مدت 11 روز برگزار می شود.
وی از برگزاری جشنواره مردمی در ایام دهه کرامت خبر داد و گفت: طرح ملی لبخند کرامت، جشن بزرگ کرامت، فعالیت های مردمی دهه کرامت در 11 استان هدف، نذر شادی، اعزام کاروان کرامت و برپایی ایستگاه های کریمانه از جمله برنامه هایی است که در این ایام برگزار می شود.
مدیرکل روابط عمومی آستان مقدس حضرت معصومه (س) همچنین از برگزاری مسابقه حدیث کرامت، جشن دختران آفتاب، اعزام کاروان سفیران کریمه به استان های سراسر کشور و برگزاری جشنواره خواهر خورشید خبر داد و تصریح کرد: اعزام کاروان زیارت اولی ها به مشهد مقدس و قم با همکاری موسسه حضرت خدیجه (س) از جمله برنامه های این ایام به شمار می رود.
وی اضافه کرد: علاوه بر برگزاری برنامه های شاد و فرهنگی که در این ایام برگزار می شود؛ گروه گشایی از کاربانوانی که مشکل دارند نیز صورت می گیرد. همچنین با همکاری موسسه حضرت خدیجه (س) به دختران جوانی که در آستانه ازدواج هستند جهیزیه اهدا می شود و به آزاد سازی زندانیان کمک می شود.
بهشتی پور همچنین از برگزاری جشن های خانوادگی همراه با قرعه کشی به سفر عتبات عالیات خبر داد و گفت: این برنامه در صحن جامع فاطمی(س)، بوستان های منتخب، و در چند استان کشور برگزار می شود.
بهشتی پور با اشاره به رونمایی هایی که در دهه کرامت از سوی آستان مقدس حضرت معصومه (س) صورت می گیرد، تصریح کرد: افتتاح محل دائمی تولید و ارائه آثار هنری در موضوعات دینی ، رونمایی از نرم افزار در حریم بانو، رونمایی ازنسخه نهایی زیارت مجازی حرم مطهرحضرت فاطمه معصومه (س)، رونمایی از آلبوم صوتی و تصویری خواهر خورشید «به زبان های انگلیسی، عربی، اردو و آذری»، رونمایی از آلبوم قبله حاجات «سرود با موضوع حضرت معصومه (س)»، رونمایی از آلبوم صحن مجاور «شعرخوانی با موضوع حضرت فاطمه معصومه(س)» از ویژه برنامه های آستان مقدس حضرت معصومه (س) در دهه کرامت است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar