تسنیم/فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه در حوزه ایست و بازرسی امکانات کافی برای کشف مواد مخدر در اختیار نداریم گفت: با توجه به ویژگی‌های جغرافیایی هر منطقه تجهیزات خاص آن منطقه برای رصد اطلاعاتی چون دوربین حرارتی و دید در شب و پهباد نیازمندیم.
رضا بنی‌اسدی‌فر امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان که با حضور عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور در بخش مواد مخدر در محل سالن پیامبر اعظم استانداری کرمان برگزارشد با بیان اینکه استان کرمان بعد از سیستان و بلوچستان بیشترین میزان برخورد با مواد مخدر را در کشور دارد اظهارداشت: سال گذشته بیش از 143 تن مواد مخدر در استان کرمان کشف شد که 120 تن آن توسط پلیس کشف شد.
فرمانده انتظامی استان کرمان از سنگینی جلیقه‌های ضد گلوله سنگین است و تحرک لازم را از پلیس گرفته است افزود: به همین دلیل برخی نیروها برای چابکی بیشتر قید استفاده از آن‌ها را می‌زنند.
وی با بیان اینکه در حوزه ایست و بازرسی امکانات لازم و کافی برای کشف مواد مخدر در اختیار نداریم گفت: در نقاط مختلف استان و با توجه به ویژگی‌های جغرافیایی هر منطقه تجهیزات خاص آن منطقه برای رصد اطلاعاتی چون دوربین حرارتی و دید در شب و پهباد نیازمندیم.
بنی‌اسدی‌فر با اشاره به اینکه قرارگاه عملیاتی که سه استان همجوار را پوشش دهد و با مرکزیت کرمان برای مقابله با مواد مخدر راه‌اندازی شود افزود: 65 درصد تولید مواد مخدر افغانستان از جغرافیای کرمان عبور می‌کند.
وی با بیان اینکه کرمان پس از سیستان و بلوچستان، خاکریز نخست مقابله و برخورد با مواد مخدر در کشور است بیان کرد: انتظار داریم در زمینه تامین تجهیرات و کمبودهای موجود در حوزه مقابله با مواد مخدر به استان کرمان توجه بیشتری شود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar