فارس/روز گذشته مهدی قائدی جوان مستعد باشگاه استقلال برای دقایقی در اواخر تمرین تیم امید نقش با رفتن به چارچوب دروازه توجه عکاسان را به خود جلب کرد.
مهدی قائدی یکی از بازیکنانی حاضر در اردوی تیم فوتبال امید است که زیر نظر کرانچار کار خود را دنبال می‌کند.
کرانچار که باید تیمش را آماده مسابقات آسیایی جاکارتا در مرداد ماه سال جاری کند، از تمام پتانسیل بازیکنان موجود در فوتبال ایران بهره گرفته تا پس از سال ها طلسم موجود در فوتبال امید کشور را باز کند و ستاره استقلال نیز یکی از این بازیکنان است.
قائدی روز گذشته مانند سایر بازیکنان در آیتم های تمرینی مختلف حضور داشت و در تمرین ضربات ایستگاهی که پس از خروج عمده بازیکنان از زمین تمرین انجام شد هم یکی از شوتزن های منتخب تیم امید بود.
اما پس از دقایقی که بازیکنان ضربات ایستگاهی را از بالای سر آدمک های آهنی به دروازه زدند، قائدی دستکش دست کرد تا علیرغم قامت کوتاهی که دارد، در چارچوب دروازه قرار بگیرد و موفق به مهار چند ضربه هم شد تا عکس های این متن از لنز دوربین "امیرحسین خیرخواه" ثبت شود.
قائدی فصل کابوس واری را درسال گذشته پشت سر گذاشت ولی امسال با حضور در تیم امید و همینطور ترکیب استقلال این فرصت برای او فراهم است که فصل بد خود را به فراموشی بسپارد و همان چهره ای را به فوتبال‌دوستان نشان دهد که از او انتظار داشتند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar