پایگاه اطلاع رسانی حج/ مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در هرمزگان با حضور آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس ، حجت الاسلام والمسلمین زمانی مشاور امور استانها و دفاتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری، شیخ عبدالباعث قتالی امام جمعه اهل سنت بندرعباس ، مدیریت حج و زیارت استان ، روحانیون و مدیران کاروان های شیعه و اهل سنت و جمعی از مسئولان محلی در سالن اجتماعات حج و زیارت هرمزگان برگزار شد.
در این مراسم مشاور امور استانها و دفاتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در خصوص جایگاه و شخصیت امام جعفر صادق (ع) و نقش والای ایشان در انتشار علم فقه، کلام، فلسفه و دیگر علوم سخن گفت.
وی ضمن تقدیر از تلاش های حجت الاسلام والمسلمین معصومی لاری که با حساسیت های منطقه آشنا است، اظهار داشت: با توجه به همزیستی برادران شیعه و سنی در این منطقه، ضمن رایزنی با مسئولان استان، حجت الاسلام والمسلمین حاجبی که از طلاب جوان و فعال هستند توسط نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت بعنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی در این استان معرفی شدند .
برپایه این گزارش، دراین مراسم آقای امان اله ماندگاری مدیر حج و زیارت استان هرمزگان نیز ضمن قدردانی از زحمات چندین ساله حجت الاسلام والمسلمین معصومی لاری، برای حجت الاسلام والمسلمین حاجبی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کردند .