تسنیم/دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان با اشاره به اینکه در راستای مبارزه با مواد مخدر تنها اقدامات مقابله‌ای کافی نیست گفت: در سال گذشته بیش از ۳۲ هزار و ۶۷۹ پرونده مرتبط با جرائم مواد مخدر در دادسرای کرمان تشکیل شده است.
دادخدا سالاری امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان که با حضور عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور در بخش مواد مخدر در محل سالن پیامبر اعظم استانداری کرمان برگزارشد، اظهارداشت: ضربه به بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان مواد مخدر نیازمند یک برنامه منسجم است.
دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان با اشاره به اینکه در راستای مبارزه با مواد مخدر تنها اقدامات مقابله‌ای کافی نیست گفت: در سال گذشته بیش از 32 هزار و 679 پرونده مرتبط با جرائم مواد مخدر در دادسرای کرمان تشکیل شده است.
وی با بیان اینکه درسال گذشته مجموع وصولی‌های جرائم نقدی،فروش خودرو،ملک وضبط وثیقه از سوداگران مرگ بالغ بر 125میلیارد ریال بوده است افزود: 11جلسه کمیته قضائی مرتبط با جرائم مواد مخدر در دادسرای کرمان تشکیل شده است.
سالاری با اشاره به اینکه در مدت سه ماهه ابتدای سال جاری بالغ بر 7هزار و 678 فقره پرونده مرتبط با جرائم موادمخدر در دادسرای کرمان به ثبت رسیده است تصریح کرد: متاسفانه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ورودی پرونده‌ها 9 درصد رشد داشته است.
دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان با بیان اینکه در سال گذشته در راستای مبارزه و مقابله با مواد مخدر بیش از 42 مصوبه داشته‌ایم تاکید کرد: آسیب‌های ناشی از اعتیاد و رویارویی به مواد مخدر بیش از این بوده و نیازمند فرهنگ‌سازی است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar