ایرنا/ اداره برق آستارا با توجه به افزایش مصرف مشترکان، برنامه خاموشی برق مناطق مختلف این شهرستان را اعلام کرد.
رئیس اداره برق آستارا گفت: امروز از ساعت 11 تا 13 در دهستان حیران، 13 تا 15 در مرکز شهر، 15 تا 17 اطراف پمپ بنزین، 17 تا 19 اطراف شرکت گاز، 19 تا 21 در شهرک عباس آباد و 21 تا 23 در شهر لوندویل آستارا برق قطع خواهد شد.
ستار آقایی پور با بیان این که منطقه و ساعات خاموشی برق در هر روز متغیر است و احتمال پایداری جریان در برخی مناطق به علت صرفه جویی و مدیریت مصرف وجود دارد افزود: شهروندان برای اطلاع از خاموشی روزانه، به نشانی اینترنتی www.gilanpdc.ir مراجعه کنند.
وی اظهار داشت: در فصل گرما به علت استفاده مداوم از لوازم سرمایشی در آستارا، مصرف برق به 2 برابر سایر فصل ها افزایش می یابد و آگاهی افکار عمومی از زمان اوج مصرف، در مدیریت مصرف و رفع خاموشی تاثیرگذار است.
وی به شهروندان توصیه کرد دمای کولر را بین 24 تا 26 درجه سانتی گراد تنظیم و از لامپ های ال ای دی کم مصرف با نور کافی و عمرمفید استفاده کنند و در ساعات اوج مصرف یعنی از 12 تا 16 و 20 تا 24 از لوازم پرمصرف مانند ظرفشویی، لباسشویی و سشوار استفاده نکنند.
شهرستان بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و تعداد مشترکان برق آن بیش از 49 هزار خانوار است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar