آخرین خبر/ مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان غربی از جانمایی پست روشنایی باند فرودگاه ارومیه در راستای انجام عملیات بهسازی در این فرودگاه خبر داد:
به گزارش روابط عمومی فرودگاههای آذربایجان غربی، کمال پرهیزکار، مدیرکل فرودگاه های استان با اشاره به اینکه تمام تجهیزات زیرساختی تعویض کامل سیستم روشنایی باند فرودگاه ارومیه تامین شده است، گفت: محل ساخت پست روشنایی باند فرودگاه ارومیه با حضور کارشناس دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و نماینده اداره کل عمران و توسعه فرودگاه‌ها انتخاب و تایید شده است و اکنون پیگیر انتخاب پیمانکار هستیم.
پرهیزکار افزود: ساختمان فعلی پست برق روشنایی باند در لندساید فرودگاه قرار دارد که فاصله زیاد آن از سطوح پروازی و عبور کابل های تغذیه از زیر ساختمان ها مشکلاتی را به وجود آورده است. با احداث ساختمان جدید به مساحت ۱۰۰ مترمربع در نزدیکی ایستگاه ایمنی زمینی با فاصله کمتر از سطوح پروازی شاهد برطرف شدن موانع خواهیم بود.
وی با تاکید بر به روز نبودن تجهیزات پست روشنایی باند و عدم دسترسی به قطعات لوازم یدکی تجهیزات گفت: در پست روشنایی باند جدید از تجهیزات روشنایی جدید و با مصرف انرژی کمتر استفاده خواهد شد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar