تسنیم/ امام جمعه سلماس گفت: مردم از مشکلات سطح شهر و از وجود چاله‌چوله فراوان خیابانی و وضعیت عمومی شهر سلماس ناراضی‌اند.
حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی ، با یادآوری ضرورت حمایت مردم از انقلاب اسلامی اظهار داشت: مردم ایران مردم نجیبی هستند و از امتحانات سربلند بیرون آمده‌اند که نمونه بارز آن هشت سال جنگ تحمیلی و یا حضور پرشکوه در صحنه‌های مهم با وجود رکود و مشکلات معیشتی است که به همین دلیل هم باید عملکردها متناسب با شأن این ملت باشد.
وی با تاکید بر شفاف‌سازی تصریح کرد: بارها به مسئولین متذکر شده‌ام که شفاف‌سازی کنند چون وقتی‍که مردم می‍شنوند مثلاً فلان شخص اختلاس کرد یا فلان شخص دیگر حقوق نجومی گرفت انتظار برخورد و شفاف‌سازی دارند.
موسوی در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم مبنی بر میزان رضایت مردم سلماس از عملکرد مسئولین شهری بیان کرد: مردم از رفتار برخی مسئولین راضی و از برخی دیگر نیز ناراضی‌اند و باید هرکس در هر پست و مقامی که حضور دارد سعی در انجام وظایف خود به بهترین نحو ممکن کند.
وی افزود: مردم از وضعیت شهر و شهرداری و بخصوص چاله و چوله های سطح شهر و بوی گند جوی‌ها ناراضی‌اند و باید با تلاش بیش از حد معمول سعی در حل این مشکلات کرد یعنی در یک کلمه جهادی کار انجام داد.
امام جمعه سلماس در پاسخ به سؤال دیگر خبرنگار تسنیم درباره وعده یکی از مسئولین سلماس در ایجاد حدود هفت هزار شغل برای امسال گفت: من نمی‌دانم که چه کسی این حرف را زده اما ای کاش خداوند به مسئولان توفیق ایجاد اشتغال را بدهد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar