باشگاه خبرنگاران/عضو شورای اسلامی روستای فرسش الیگودرز گفت: در ۲ سانحه رانندگی در محور روستای فرسش از توابع شهرستان الیگودرز یک تن جان خود را از دست داد و هفت تن دیگر مصدوم شدند.
جابر اسدی، عضو شورای اسلامی روستای فرسش الیگودرز گفت: واژگونی خودروی پراید در محور روستای فرسش باعث مصدومیت ۲ کودک، یک زن و ۲ مرد شد که بلافاصله توسط اهالی و ماموران اورژانس عملیات رها سازی و انتقال مصدومین انجام شد.
وی با بیان اینکه نبود ایمنی جاده و سرعت بالا موجب واژگونی این خودرو شده است، اظهار داشت: مصدومین در بیمارستان شهید ولیان الیگودرز بستری شدند و هم اکنون حال آن‌ها مساعد است.
یک کشته و ۲ مصدوم در تصادف رخ به رخ ۲ موتورسیکلت
عضو شورای اسلامی روستای فرسش الیگودرز گفت: ۲ ساعت پس از واژگونی پراید در همان نقطه ۲ دستگاه موتورسیکلت به صورت رخ به رخ با یکدیگر تصادف کردند که متاسفانه در این تصادف نیز یک تن کشته و ۲ تن مصدوم شدند.
وی افزود: محور روستای فرسش یکی از پر تردد‌ترین محور‌های روستایی لرستان است که به دلیل نبود ایمنی کافی سالانه شاهد تصادفات فراوان در این محور هستیم.
اسدی از مسئولان خواست برای تسریع در بازسازی این محور اقدام کنند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar