تسنیم/ معاون عمرانی استانداری ایلام گفت: تسریع در بازگشایی مسیر ایلام به مهران ضروری است و تا ۲۵ تیر این مسیر بازگشایی می‌شود.
احمد کرمی در حین بازدید شبانه خود به جهت نظارت بر کار شیفت شب اقدامات عمرانی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم در ایلام اظهار داشت: تسریع در بازگشایی مسیر ایلام به مهران ضروری است و تا 25 تیرماه باید این مسیر بازگشایی شود.
معاون عمرانی استاندار ایلام گفت: پروژه راه ایلام به مهران که در قالب پروژه‌های زیرساختی اربعین قرار دارد به‌علت ریزش برداری مسدود و شهروندان از مسیر جایگزین ماربره باید تردد کنند که این مهم موجب اذیت شهروندان می‌شود و به همین جهت در کمیسیون عمرانی استان قرار بر آن شد که پیمانکار تا 25 تیر این مسیر را آماده تردد کند که در این بازدید به روند کار شیفت شب نظارت و روند عملیات از نزدیک مورد بازدید قرار گرفت.
کرمی با تاکید به اینکه جهت سهولت و ارائه خدمت به مردم و زائران حسینی(ع) از هیچ کوششی فرو گزار نیستیم بیان کرد: مدیریت ارشد استان به تاکید بر اجرای دقیق، ایمن و به موقع پروژه‌ها تاکید دارد و موانع احتمالی سرعت و دقت و ایمنی پروژه‌ها را برطرف کرده است.
کرمی به تامین ایمن زیرساخت‌های اربعین امسال تاکید و گفت: به یاری خدا و به همت مردم و مسئولان استان ایلام اربعین امسال را با ارائه خدمات بهتر و بیشتر و رعایت ایمنی کامل در خدمت هموطنان کشورمان هستیم تا از طریق ایلام در ابر پدیده تاریخ کنگره اربعین حضور داشته باشند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar