آخرین خبر/ معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری بیرجند گفت: شهروندانی که عوارض کسب و پیشه و جرائم معوقه خود را تا اواخر مرداد ماه سال جاری پرداخت کنند مشمول تخفیف 20 درصد می شوند.
جواد بهدانی افزود: شهروندان بیرجند می توانند عوارض کسب و پیشه و جرائم معوقه خود را تا پایان 27 مرداد ماه سال جاری پرداخت کنند و از تخفیف ویژه برای خوردار شوند.
وی با اشاره به استقبال شهروندان در این خصوص اظهار داشت: با توجه به بررسی صورت گرفته از شروع این طرح شهروندان با مراجعه به شهرداری ها عوارض خود را پرداخت می کنند که تداوم این امر می‌تواند موجب ارایه خدمات مطلوب در مناطق شهری شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری بیرجند گفت: مالکان خودرو ها هم با مراجعه به دفاتر پیشخوان می توانند به سهولت عوارض خود را پرداخت کنند.
وی افزود: امسال برای نخستین بار کارمزد دریافت عوارض خودرو در دفاتر پیشخوان حذف شده و متصدیان دفاتر پیشخوان نباید از مالکان خودرو ها کار مزد دریافت کنند.
بهدانی با بیان اینکه 14 هزار واحد صنفی در شهر بیرجند مشمول عوارض کسب و پیشه می شوند گفت: این عوارض براساس ماده 14 قانون نظام صنفی است و مبالغ دریافتی براساس تعرفه کسب و پیشه مصوب شورای اسلامی است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar