ایرنا/ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نهاوند گفت: یک دستگاه خودروی سواری سمند در مقابل پایگاه امداد جاده ای فیروزان دچار آتش سوزی شد که بلافاصله توسط تیم حاضر در محل این حریق مهار شد.
محمد تقی شهبازی روز چهارشنبه اظهار داشت: راننده یک دستگاه خودروی سمند به منظور استفاده از خدمات هلال احمر، وسیله نقلیه خود را در کنار پایگاه امداد جاده ای فیروزان پارک کرد که پس از چند دقیقه متوجه خروج دود از شیشه های خودرو به سمت بیرون می شود.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نهاوند گفت: با توجه به حضور تیم های امدادی در محل و واکنش به موقع آنها، بلافاصله با استفاده از کپسول آتش نشانی حریق مهار شده و از سرایت آن به دیگر نقاط خودرو جلوگیری شد.
شهبازی ادامه داد: طبق بررسی های صورت گرفته اتصالی در قسمت فندک و سرایت آن به قسمت سیم کشی خودرو منجر به آتش سوزی این خودرو شد.
وی گفت: شهرستان نهاوند دارای 2 پایگاه ثابت و سیار امداد جاده ای هلال احمر است که پایگاه سیار در فصل های پُرترافیک نظیر تابستان و نوروز فعال می شود.
وی بیان کرد: ماهانه به طور میانگین سه تا چهار عملیات توسط پایگاه های هلال احمر نهاوند انجام می شود.
هشتم فروردین امسال بر اثر سقوط یک دستگاه خودروی سواری از روی پل در آزاد راه همدان - ساوه، سه عضو یک خانواده در آتش سوختند که 2 تن از آنها جان باختند.
همچنین 2 کامیون کشنده هوو حامل نفت کوره در منطقه زمان آباد ملایر به علت نقص فنی و استفاده از بنزین برای شستن تعدادی از قطعات دچار آتش سوزی شدند.
اواخر خرداد امسال یک دستگاه خودروی سواری پراید هنگام عبور از گردنه اسدآباد به داخل دره سقوط کرده و دچار حریق شد که در این سانحه یک جوان بر اثر سوختگی شدید جان خود را از دست داد.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar