فارس/ رضا زارعی امروز از دستگیری سارق حرفه‌ای احشام در استان خبر داد و اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت احشام در اسفندماه سال گذشته به تعداد 11 رأس گوسفند از یکی از روستاهای توابع شهرستان همدان و در بررسی‌های صورت گرفته با تکرار سرقت‌ها به شیوه و شگرد مشابه در شهرستان‌های تابعه، پیگیری موضوع در دستور کار عملیات ویژه پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی گفت: در بازدید و معاینه تعدادی از صحنه‌های سرقت مشخص شد سارقان به صورت 2-3 نفری با خودروهای سرقتی سواری تندرو شامل پژو پارس، 405 و... از طریق تخریب قفل و سوراخ کردن دیوار اقدام به سرقت احشام کرده و سریعاً از محل متواری می‌شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان همدان بیان کرد: بررسی و تجزیه و تحلیل چگونگی سرقت‌ها، نوع خودروی سارقان، تعداد نفرات و تصاویر به دست آمده نشان داد سارقان غیر بومی و اهل استان‌های همجوار هستند.
وی افزود: با انجام شگردهای خاص پلیسی، تعامل صورت گرفته با پلیس آگاهی استان‌های همجوار و کسب خبر، یکی از سارقان شناسایی شد.
زارعی تصریح کرد: پس از بررسی‌ها مشخص شد سارق شناسایی شده در استان همدان و چند استان همجوار تردد داشته که با رصد و کنترل طولانی‌مدت، محل اختفای نامبرده شناسایی و بلافاصله با اخذ نیابت قضائی دستگیر و به پلیس آگاهی همدان منتقل شد.
وی ادامه داد: با توجه به مستندات موجود و در تحقیقات مشخص شد، متهم در پنج فقره سرقت احشام در شهرستان همدان، بهار و اسدآباد با همدستی دو نفر نقش داشته است.
رئیس پلیس آگاهی استان همدان در پایان خاطرنشان کرد: دو نفر همدست سارق دستگیر شدند و تمام محل‌های سرقت توسط مال‌باختگان تأیید و متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar