ایرنا/فرمانده انتظامی مراغه از توقیف محموله لوستر خارجی قاچاق به ارزش 400 میلیون ریال در این شهرستان و دستگیری دو نفر در این ارتباط خبر داد.
سرهنگ رضا اصلانی فر افزود: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران مبارزه با قاچاق شهرستان در حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری به دو دستگاه خودرو مشکوک و در بازرسی از آنها موفق به کشف این محموله قاچاق شدند.
وی اضافه کرد: در بازرسی از این دو خودرو، تعداد 43 شعله لوستر خارجی قاچاق کشف و خودروها نیز توقیف شدند.
سرهنگ اصلانی فر گفت: افراد دستگیر شده در این ارتباط به همراه کالای قاچاق کشف شده و خودروهای توقیفی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند.
وی با بیان اینکه برخورد با سودجویان و مخلان امنیت اقتصادی و مقابله با قاچاقچیان کالا و ارز در دستور کار پلیس قرار دارد از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده موارد مشکوک، از طریق سامانه 110 پلیس را در جریان گذاشته و انتقادات، پیشنهادات و تقدیرهای خود را با استفاده از سامانه 197 به مرکز فرماندهی نیروی انتظامی اطلاع دهند.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار داشته و به دلیل واقع شدن در مسیر ترانزیتی جنوب این استان، قاچاقچیان اغلب محورهای این شهرستان را برای انتقال کالای قاچاق و مواد مخدر انتخاب می کنند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar