باشگاه خبرنگاران/ استاندار گیلان گفت: برق دستگاه‌های اجرایی که نسبت به مدت مشابه سال گذشته مصرف بیشتری داشته باشند، قطع می‌شود.
مصطفی سالاری، استاندار گیلان در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: برق دستگاه‌های اجرایی که نسبت به مدت مشابه سال گذشته مصرف بیشتری داشته باشند، قطع می‌شود.
وی بر ضرورت کاهش مصرف برق توسط دستگاه‌های اجرایی استان به منظور صیانت از مصارف خانگی و واحد‌های تولیدی تاکید کرد و افزود: مدیران استان برای برون‌رفت واحد‌های تولیدی از مشکلات راهکار ارائه کنند.
استاندار با تاکید بر لزوم مدیریت مصرف برق برای ایجاد کمترین خاموشی در مصارف خانگی خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش دما در نقاط مختلف، شاهد پیشی گرفتن در کاهش مصرف نسبت به تولید در سطح کشور هستیم.
سالاری با اشاره به اینکه ایجاد محدودیت در مصارف برق دستگاه‌های اجرایی تأثیر مثبتی بر کاهش مصرف برق استان دارد، اظهار داشت: تغییر ساعت کار ادارت یکی از راهکار‌های برای تحقق این امر بود و کارکنان باید در مدیریت وسایل روشنایی و سرمایشی ادارات اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar