آخرین خبر/ یک رسانه یونانی با اشاره به پیشنهاد باشگاه نساجی مازندران برای جذب مسعود شجاعی از ادامه مذاکره ۲۰۰ هزار یورویی این ملی پوش ایرانی با تیم آپولوی آتن خبر داد.
باشگاه آپولو ۱۰روز قبل از مسعود شجاعی پرسیده بود که آیا تمایلی به ادامه بازی در یونان دارد و مدیر برنامه های این ملی پوشی ایران پاسخ داد او پیشنهادی از یک تیم ایرانی دارد و می خواهد به کشورش بازگردد.این تیم داخلی البته به احتمال فراوان نساجی مازندران با هدایت نکونام است هرچند مسعود مشتریان زیادتری در لیگ ایران دارد.
بر اساس این گزارش مدیر برنامه های مسعود شجاعی درها را به روی باشگاه آپولوی آتن نبست و اعلام کرد امکان مذاکره و عقد قرارداد در صورت پرداخت مبلغ ۲۰۰ هزار یورویی از سوی این باشگاه امکان پذیر خواهد بود. از آن زمان باشگاه آپولو هیچ حرکتی انجام نداد اما آنها آماده انجام یک انتقال دیگر هستند. شاید این انتقال جدید مسعود شجاعی باشد. هر چند این بازیکن پیشنهادی از تیم نساجی مازندران دارد اما بازیکن سابق تیم های پانیونیوس و آاِک همچنان با باشگاه آپولو صحبت می کند تا در یونان به فوتبالش ادامه دهد.
خبر دیگر از لژیونرهای ایرانی مربوط به ملی پوش باشگاه احمد گروژنی در روسیه است. این باشگاه از اضافه شدن میلاد محمدی به اردوی آماده سازی اتریش خبر داد. تیم احمد گروژنی که مهیای فصل جدید لیگ برتر روسیه می شود در اردوی اتریش ۳ بازی تدارکاتی با تیم های انگلیسی، یونانی و لهستانی برگزار خواهد کرد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar