تسنیم/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: عملکرد مدیران دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی رصد و ارزیابی می‌شود.
فتح‌الله حقیقی شامگاه سه‌شنبه در شورای اداری شهرستان شازند اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه وحدت و اتحاد ملت ایران از گردنه‌های مشکلات فراوانی عبور کرده است.
وی افزود: حرکت‌های خزنده دشمنان به منظور ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولان را بارها در این سال‌ها در کشور به چشم دیده‌ایم امام آنچه سبب ناکامی این اقدامات نرم و توطئه‌ای دشمنان شده همان وحدت و انسجام حاکم بر جامعه بوده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی تصریح کرد: دامن زدن به عوامل تفرقه‌زا به دلیل سلایق فردی و جناحی چیزی جز افزایش مشکلات جامعه را در پی ندارد.
حقیقی بیان کرد: اگر دشمنان اتحاد و همبستگی را از ما بگیرند کشور با مشکلات فراوانی روبه‌رو می شود که دیگر فرصتی برای جبران آن وجود ندارد که قطعا در این زمینه همیشه ناکام خواهد ماند.
وی ادامه داد: انتظار مردم این است که کارهایی که انجام دادیم به مردم گزارش داده و ما هم رصد می کنیم که مدیران چگونه عملکرد خود را به مردم گزارش می‌دهند، اطلاع رسانی باید باید به شکل مطلوب وجود داشته باشد تا به گفته امام بزرگوار شیاطین اجازه شیطنت پیدا نکنند و مقام معظم رهبری به صراحت فرمودند که گزارش کار به مردم بدهید و توفیقات نظام را به گوش مردم برسانید.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar