باشگاه خبرنگاران/مدیر کل بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت:: بر اساس مصوبه دولت و دستور رییس جمهور ۳۰ درصد از پست‌های مدیریتی در اختیار بانوان قرار می‌گیرد.
فاضلی مدیر کل بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان در همایش بانوان دلگان گفت:: امروز بستر‌های لازم برای حضور زنان در عرصه‌های گوناگون فراهم شده که این امر شکوفایی استعداد‌ها و توانمندی‌های بانوان را در مراحل مختلف به همراه خواهد داشت.
فرماندار دلگان نیز در این همایش گفت: امروز بانوان به عنوان سرمایه‌های اجتماعی در جامعه مطرح اند و امروز در سطح بین المللی بانوان ایرانی نماد و پرچمدار زن عزتمند ایرانی هستند.
شجاعی با توجه به کسب مهارت افزایی برای حمایت از تولید از اعطای تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی با کارمزد ۴ درصد و ضمانت زنجیره‌ای با همت بنیاد برکت برای ۱۵۰ نفر از بانوان سوزن دوز این شهرستان خبر داد.
همچنین با کمک نماینده مجلس در حوزه ایرانشهر، دلگان، فنوج و سرباز، فرماندار و خیرین زمینه اشتغال ۱۵ بانوی سوزن دوز این شهرستان با خرید چند دستگاه چرخ خیاطی به ارزش ۱۵ میلیون تومان در روستای هودیان این شهرستان فراهم شده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar