باشگاه خبرنگاران/فرمانده انتظامی شهرستان چابهار از دستگیری ۵۱ سارق خیابانی در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد
سرهنگ حیدر علی کیخای مقدم فرمانده انتظامی شهرستان چابهار گفت:: اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی قدمی موثر در جهت رضایت شهروندان و مردم است که با محوریت برخورد با مخلان نظم و امنیت در شهرستان چابهار توسط پلیس با اقتدار اجرا می‌شود.
وی بیان کرد: اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی و تشدید فعالیت‌های انتظامی از راه‌های مهم کنترل و کاهش جرایم است که با اجرای به موقع و اشرافیت کامل در سطح حوزه استحفاظی به خصوص نقاط آلوده و جرم خیز می‌توان از بسیاری جرایم و سرقت‌ها پیشگیری کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار افزود: در همین راستا پلیس آگاهی و دیگر رده‌های عملیاتی این فرماندهی با هدف ارتقاء احساس امنیت و آرامش عمومی این طرح را با هماهنگی لازم و منسجم اجرا کردند.
وی عنوان کرد: از ابتدای تیر ماه سال جاری تاکنون پلیس چابهار با اجرای گشت‌های هدفمند موفق به دستگیری ۵۱ سارق خیابانی و کشف ۲۲ فقره انواع سرقت شدند.
در راستای مبارزه با پدیده شوم قاچاق و سوداگران اقتصادی نیز ماموران این فرماندهی طی این بازه زمانی ۵۰۰ میلیون ریال انواع کالای قاچاق را کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار ادامه داد: در اجرای این طرح جهت برقراری نظم وانضباط ترافیکی و جلوگیری از حوادث رانندگی تعداد ۱۱۷ دستگاه موتور سیکلت و ۹۷ دستگاه خودرو به علت نداشتن مدارک قانونی، پلاک مخدوش، فاقد پلاک و حرکات نمایشی نیز توقیف و روانه پارکینگ شدند.
سرهنگ کیخا با اشاره به اینکه رضایت مندی شهروندان سر لوحه ماموریت‌های پلیس است خاطر نشان کرد: امنیت اجتماعی حق مسلم شهروندان عزیز می‌باشد و پلیس در این راه با قاطعیت با مخلان حقوق شهروندی برابر قانون برخورد خواهد کرد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar