آخرین خبر/ 'ناصر نبی زاده' به عنوان مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی معرفی شد.
آیین تکریم و معارفه مدیران کل پیشین و جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی عصر چهارشنبه با حضور سید هادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی، مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از مدیران استان و اصحاب فرهنگ و هنر در بیرجند برگزار شد.
ناصر نبی زاده با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این سمت منصوب شده که در این حکم آمده است: 'نظر به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی منصوب می شوید.
سید عباس صالحی افزود: امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد و فرهیخته و تعامل سازنده با مسئولان و مدیران استان و ارتباط نزدیک با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ دوست و هنر پرور استان خراسان جنوبی در مسیر رشد فضائل اخلاقی و اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی موفق و موید باشید.
پیش از این 'احمد محبی' عهده دار این مسئولیت در استان خراسان جنوبی بود که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در لوحی از خدمات و تلاش های وی تقدیر کرد.
همچنین جمعی از اهالی فرهنگ و هنر در این آیین از خدمات چهار ساله محبی قدردانی و برای نبی زاده مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی آرزوی موفقیت کردند.
ناصر نبی زاده دارای تجارب مدیریتی در حوزه فرهنگ و هنر از جمله قائم مقام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی است.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar