ایران اکونومیست/ بامداد تولیدکننده‌ لباس‌های عفاف و حجاب گفت: فروشگاه‌های عرضه‌ لباس‌های عفاف و حجاب در بازار‌های اصلی تهران بسیار کم است.
استدلال عجیب برخی خانم‌ها برای خرید مانتو‌های جلو بازبه گزارش ایران اکونومیست، بامداد تولیدکننده‌ لباس‌های عفاف و حجاب در خصوص وضعیت پوشاک عفاف و حجاب اظهار کرد: فروشگاه‌های عرضه‌ لباس‌های حجاب در بازار های اصلی تهران بسیار کم است این در حالی است که وقتی فروشگاه حجابی در نقطه‌ای از شهر برپاست، مورد استقبال مردم قرارمی گیرد که این موضوع نشان می‌دهد لباس و پوشش مناسب نیاز جامعه است و شاید هنوز خیلی خوب به این نیاز مردم پاسخ داده نشده است.
وی با بیان اینکه ما اکنون به عنوان تولیدکننده تمام تلاشمان را می‌کنیم که بهترین طراحی و کیفیت را در فروشگاه خود عرضه کنیم و خوشبختانه از این طرح ها استقبال می‌شود،بیان کرد: مغازه‌های عفاف و حجاب را می‌توان در مکان خیلی خوبی دایر کرد و مدیریت پاساژ‌ها باید این امکان را فراهم کنند که هر پاساژ حتماً یک فروشگاه عفاف و حجاب داشته باشد.
این تولیدکننده لباس تصریح کرد: استقبال مردم از فروشگاه‌های حجاب نشان می‌دهد در بحث طراحی خوب عمل کرده ایم اما مشکل اساسی در این حوزه عرضه‌ محصولات حجاب است. چنانچه محصولات حجاب در مغازه‌هایی با طراحی مناسب قرار بگیرد و تنوع داشته باشد مخاطب با دید وسیع تری قدم به فروشگاه می‌گذارد.
وی گفت: من برای پیدا کردن یک مانتوی پوشیده باید مغازه های زیادی را بگردم و خانم هایی هم که شاغل هستند و بچه‌ کوچک دارند، دنبال مانتو‌های دکمه دار هستند اما با این روند دچار مشکل می‌شوند و این به معنای آن است که در عرضه و توزیع درست این نوع لباس ها موفق نبوده ایم.
این تولید کننده لباس افزود: وقتی خانم‌ها وارد فروشگاهی می‌شوند با مانتو‌هایی بدون دکمه‌ روبرو می‌شوند که آن را با کیف و روسری زیبایی در ویترین گذاشته اند از این رو مشتری با نگاه اول از آن‌ لباس ها خوشش می‌آید و پیش خودش می‌گوید، این را می خرم بعد به آن دکمه می‌زنم اما نمی داند که طراحی آن به گونه‌ای است که نمی‌شود برای آن دکمه دوخت.
بامداد با تاکید بر اینکه اگرمحصولات حجاب در مراکز فروش پر رفت و آمد زیاد شوند،؛ آرام آرام ذهن برای خرید این لباس‌ها آماده می‌شود، گفت: در حال حاضر نیاز به بازنگری در حوزه پوشش داریم چرا که در شأن زن ایرانی نیست که هر لباسی را بپوشد.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar