رکنا/عقربه های ساعت 20 دقیقه از شش صبح روز 19 تیر ماه جاری گذشته بود که ماموران کلانتری 101 تجریش در جریان ورود به عنف سارق اسلحه به دستی در خانه ای در حوزه استحفاظی خود قرار گرفتند.
پیگیری این موضوع خیلی سریع در دستور کار ماموران تجسس کلانتری تجریش قرار گرفت و آنها با حضور به موقع در محل فهمیدند سارق با یک کلت کمری وارد خانه شده است. براساس اظهارات یکی از اعضای خانواده سارق در خانه شان حضور داشته و در حال تهدید خانواده اش بوده است.
با اقدام به موقع ماموران متهم خلع سلاح شد و بعد از دستگیری به کلانتری دلالت داده شد. در کلانتری متهم تحت بازجویی قرار گرفت و با توجه اعتراف صریح به اتهام سرقت وقتی در زمینه انگیزه اش مورد سوال قرار گرفت مدعی شد از طرف فردی که در همسایگی شاکی زندگی می کرد اجیر شده بود تا با کلت کمری تقلبی آن ها را تهدید کرده و با گرفتن اسناد و مدارکی و طلاجات شاکی از آنجا فرار کند.
متهم در مورد وسایل همراهش که چسب و ماسک و کابل سیمی بود نیز مدعی شد آن ها را برای بستن دست و پای اعضای خانواده با خود آورده است.
در ادامه رسیدگی به این پرونده مشخص شد شاکی با فرد مورد ادعای متهم بر سر تاسیس یک باشگاه ورزشی اختلاف داشته و در این خصوص شاکی همین پرونده از همسایه اش شکایت نیز کرده است و بنابر این گزارش به همین دلیل همسایه شاکی سعی کرده با پرداخت وجهی به متهم او را اجیر کرده تا اسناد و مدارک شاکی را برایش بیاورد.
سرهنگ عباسعلی ابراهیمی، رئیس کلانتری 101 تجریش در انتهای این خبر اضافه کرد: متهم با صدور قرار وثیقه 300 میلیون تومانی از سوی دادسرای جنایی تهران در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم آگاهی قرار گرفت.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar