فارس/ مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ارومیه گفت: با اجرای راستی آزمایی سهمیه سوخت تراکتورها سالانه بالغ بر 4 میلیون و 300 هزار لیتر نفتگاز در آذربایجان غربی صرفه جویی می شود.
احمد مجرد، اظهار کرد: به منظور سهولت تخصیص سهمیه سوخت تراکتورهای بخش کشاورزی، طرح شناسایی مالکان واقعی تراکتورهای ساکن در کلیه روستاهای منطقه از ماه های پایانی سال گذشته آغاز و از ابتدای سال 97 سهمیه اختصاصی خود را دریافت می کنند.
وی گفت: با اجرای راستی آزمایی سهمیه سوخت تراکتورها در منطقه ارومیه تعداد تراکتورهای فعال به عنوان مصرف کننده واقعی بالغ بر 6.5 درصد کاهش و به تعداد 19 هزار دستگاه رسید.
مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ارومیه خاطر نشان کرد: با اجرای راستی آزمایی و بازنگری در سهمیه سوخت تراکتورها پیش بینی می شود در سالجاری بالغ بر 4 میلیون و 300 هزار لیتر نفتگاز صرفه جویی شود.
مجرد ضمن اشاره به توزیع بالغ بر 27 میلیون لیتر سوخت کشاورزی یعنی نفتگاز در سه ماهه نخست سالجاری تصریح کرد: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه هیچ گونه محدودیتی برای عرضه سوخت به مصرف کنندگان واقعی بخش کشاورزی ندارد و باید ماشین آلات کشاورزی روستاییان در این طرح شناسایی می شد.
وی از همکاری و تعامل همه فرمانداران و بخشداران و تعاونی های روستایی در اجرای موفق این طرح قدردانی کرد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar